HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Bodrum’da otuz yıldır turizm sektörünün öncülerinden olan, hizmet kalitesi ve güvenilirliği tanınan şirketimizin, son yıllarda Bodrum’un hızla değişen ve büyüyen yeni yaşam biçiminin sonucu olarak; kaçınılamaz bir hizmet gereksinmesi haline gelen SİTE YÖNETİM  işinde de aynı başarıları göstererek emin adımlarla ilerlemek ve bu yeni iş sektörünün de kalite öncüsü olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yönetimini yaptığımız her sitede; ortak yaşamın temel unsurları olan insana, çevreye ve kanunlara saygılı olmak; çözüm odaklı, kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

İnsan Odaklılık

Profesyonellik

Yenilikçilik

 

Bodrum Bosay Site Yönetim 04 Şubat 1999 tarihinde kurulmuş ve hızla Bodrum'da en itibar gören yönetim firması olmuştur.

Şu anda 19 dan fazla sitenin yönetimini yapmaktadır.

Dünyanın her yerinden müşterilerimize hem site hem de bireysel olarak gayrimenkul yönetimi hizmeti ve çözümleri sunmaktayız.

Bizim anlayışımız Bodrum Yarım adasında ister evi ikinci eviniz olarak ve kiraya vermek üzere yatırım amaçlı alın, yönetiminin sizlerin %100 olarak güvendiği kişilerce yapılması gerektiğidir. Bizler yönetim firma seçiminin sadece önemli değil ancak gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bundan dolayı Bodrum Bosay Yönetim'de alabileceğiniz en iyi özeni alırsınız ve bizler sizlere emsalsiz müşteri hizmetini garanti ederiz. Bizler biliyoruz ki her mal sahibi evini farklı şekillerde kullanmak isteyecektir. Bazılarınız sadece hafta sonlarında geleceksiniz ve aile bireylerinin ve arkadaşlarınızın tatillerinde kullanımına sunacaksınız, bazılarınız ise hiç gelmeyerek uzun süreli kiraya vermek isteyeceksiniz. İsteğiniz ne şekilde olursa olsun bizler yönetim paketlerimizin sizlerin taleplerini karşılayacağından eminiz.  Bizler Bodrum Bosay Site Yönetim'de , yönetimini yaptığımız tüm gayrimenkullerde mükemmel müşteri hizmetini tam sadakat ve sorumlulukta gerçekleştiriyoruz. Eğer Bodrum'da gayrimenkul sahibi iseniz ve sorunsuz bir mülkiyet istiyorsanız web sitemize sunduğumuz hizmetler için bakmalısınız.