EV YÖNETİMİ

Bodrumda kişilerin mal edilmenin avantajlarını gördüklerinden gayrimenkul ve site yönetim işleri çoğaldı. Buna bağlı olarak yönetim pazarı daha içerikli bir hal almıştır, bundan dolayı özellikli ve profesyonel yönetim firmalarının kullanımı daha da önem kazanmıştır. 

Bodrum Bosay Site Yönetimi 4 Şubat 1999 tarihinde kurulmuş, hızla Bodrum'da en itibar gören yönetim firması olmuş ve şu anda 19 dan fazla sitenin yönetimini yapmaktadır.

Dünyanın her yerinden müşterilerimize hem site hem de bireysel olarak gayrimenkul yönetimi hizmeti ve çözümleri sunmaktayız.

Bizim anlayışımız Bodrum Yarım adasında ister evi ikinci eviniz olarak ve kiraya vermek üzere yatırım amaçlı alın yönetiminin sizlerin %100 olarak güvendiği kişilerce yapılması gerektiğidir. Bizler yönetim firma seçiminin sadece önemli değil ancak gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bundan dolayı Bodrum Bosay Site Yönetim'de alabileceğiniz en iyi özeni alırsınız ve bizler sizlere emsalsiz müşteri hizmetini garanti ederiz. Bizler biliyoruz ki her mal sahibi evini farklı şekillerde kullanmak isteyecektir. Bazılarınız sadece hafta sonlarında geleceksiniz ve aile bireylerinin ve arkadaşlarınızın tatillerinde kullanımına sunacaksınız, bazılarınız ise hiç gelmeyerek uzun süreli kiraya vermek isteyeceksiniz. İsteğiniz ne şekilde olursa olsun bizler yönetim paketlerimizin sizlerin taleplerini karşılayacağından eminiz.  Bizler Bodrum Bosay Site Yönetim'de kiralama ve yönetimini yaptığımız tüm gayrimenkullerde mükemmel müşteri hizmetini tam sadakat ve sorumlulukta gerçekleştiriyoruz. Eğer Bodrum'da gayrimenkul sahibi iseniz ve sorunsuz bir mülkiyet istiyorsanız web sitemize sunduğumuz hizmetler için bakmalısınız.

TEMİZLİK HİZMETİ

Her evin farklı olduğu gibi, sizlerin de temizlik gereksinimleriniz farklılık gösteriyor. Personelimiz sizlerin temizlik gereksinimleriniz ile ilgilenirler ve sizlerin veya misafirlerinizin sorunsuz olarak keyifli zaman geçirmenizi sağlarlar.

VERGİ ÖDEMELERİ

Emlak vergisi gibi ödemelerinizi sizin adınıza takip edebiliriz.

BANKA HESABI AÇMA DANIŞMANLIK

İngilizce konuşan bir personelimiz, size banka hesabı açmanızda yardımcı olacaktır.

SİGORTA HİZMETİ

Bizden teklif alarak, ev sigortanızdan tasarruf edin...

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Bir dili konuşamamak bazen ciddi bir engel oluşturabilir. Bu konuda servisimize ihtiyaç duyarsanız, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.